Вівторок, 19.09.2017, 13:35
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук/Поиск
Реєстрація
Категорії
Инновации [46]
Институциональная экономика [20]
Макроэкономика [1]
Маркетинг [4]
Математические методы в экономике [14]
Международная экономика [66]
Менеджмент [18]
Налогообложение [79]
Неформальная экономика [46]
Общественные финансы [6]
Региональная экономика [6]
Таможенное дело [14]
Учет и аудит [9]
Финансы [46]
Экономика предприятий [36]
Экономика труда [17]
Экономическая статистика [1]
Экономическая теория [23]
Разное [14]
 Каталог файлов
Головна » Файли » Статті/Статьи » Математические методы в экономике

Евтушенко_Парето-оптимальные_бескоалиционные_равновесия
[ Викачати з сервера (236.7Kb) ] 14.09.2009, 17:32
Ю.Г. Евтушенко, Э. Р. Смольяков Парето-оптимальные бескоалиционные равновесия // Доклады Академии наук. - 1999. - Т.367.№3. - С.318-320 (пересмотрено в 2004 г.)
Категорія: Математические методы в экономике | Додав: Admin | Теги: математичні методи в економіці, математические методы в экономике
Переглядів: 490 | Завантажень: 382 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2017
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
Проверка тиц