П`ятниця, 28.07.2017, 04:27
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук/Поиск
Реєстрація
Категорії
Инновации [46]
Институциональная экономика [20]
Макроэкономика [1]
Маркетинг [4]
Математические методы в экономике [14]
Международная экономика [66]
Менеджмент [18]
Налогообложение [79]
Неформальная экономика [46]
Общественные финансы [6]
Региональная экономика [6]
Таможенное дело [14]
Учет и аудит [9]
Финансы [46]
Экономика предприятий [36]
Экономика труда [17]
Экономическая статистика [1]
Экономическая теория [23]
Разное [14]
 Каталог файлов
Головна » Файли » Статті/Статьи » Математические методы в экономике

Лук'яненко_Соколовський_Моделювання_оподаткування_міжнародного_руху_капіталів
[ Викачати з сервера (125.8Kb) ] 02.03.2011, 22:40
Моделювання оподаткування міжнародного руху капіталів: еволюційний аспект // Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід: матеріали Міжнародної науково-методичної конференції (Львів, 23-25 вересня 2010 р.). - Львів, 2010. – С. 99-101.
Категорія: Математические методы в экономике | Додав: Admin | Теги: математические методы в экономике, оподаткування, налогообложение, міжнародна економіка, математичні методи в економіці, международная экономика
Переглядів: 302 | Завантажень: 152 | Рейтинг: 1.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2017
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
Проверка тиц